Autorka

Witaj nieznajomy...
Widzę, że chciałbyś mnie poznać, więc pozwól za mną, a oprowadzę cię po moim iście zabójczo ciekawym i barwnym życiu...
Zwą mnie Elizą, ale osobiście nie lubię tego imienia, więc wolę Elę lub Elcię (ostatecznie funkcjonuję pod pseudonimem "CreativeViolet" lub, jeśli nie wiesz jak to odmienić, pod nazwą "Amnesia"). Tułam się już po tym świecie ponad osiemnaście lat, poszukując swej drogi. Ostatnimi czasy swoim domem nazywam Gdynię, ale gdzie pójdę dalej, sama nie wiem. Właśnie skończyłam liceum, profil biologiczno-chemiczny. Jak to moja przyjaciółka zwykła mówić na temat mojego profilu w szkole: "Biol-chem w sercu, human we krwi". Może właśnie to jest powodem, dlaczego uwielbiam pisać opowiadania? Hm... co jeszcze mogłabym Ci zdradzić? Ach, tak! Pytasz, czemu akurat taki profil, a nie inny? Otóż, chciałabym w przyszłości pójść na neurobiologię. Uwielbiam zagłębiać się i analizować ludzką psychikę. Tak, wiem. Dziwna jestem. Ale nie ma ludzi normalnych. 
A teraz zbliż się. Bliżej. Jeszcze bliżej. Doskonale!
Zdradzę Ci swoją tajemnicę... Kocham sarkazm i ironię! Ale nie mów o tym innym osobom, bo jeszcze przestaną mnie lubić.
Oprócz tego uwielbiam książki i muzykę — jestem od nich dosłownie uzależniona. W szczególności lubię zespoły Three Days Grace, My Darkest Days, Thousand Foot Krutch oraz Lady Pank, Lao Che i Luxtorpedę. A co do książek to nie ograniczam się w żaden sposób. Czytam praktycznie wszystko oprócz tego, czego nie czytam... Uwielbiam seriale Doktor House oraz Sherlock z Benedictem Cumberbatchem... 
        Machasz ręką, że już dość? No cóż, ostrzegałam Cię wcześniej, ale trudno. Tak czy siak, miło było Cię poznać!


Jeśli będziesz chciał dowiedzieć się czegoś więcej o mojej osobie lub o moich blogach, zapytaj mnie. Napisz do mnie:

(zamieszczane tam bedą wszelkie spoilery, fragmenty, dodatki itd.)

ZŁOTE LAURY (LBA)

3 komentarze:

 1. już Cie lubię , kocham tę samą muze ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze całkiem niedawno też uwielbiałam te zespoły. Sentyment pozostał, tylko gust się nieco zmienił. Ale już uciekam, czytać opowiadanie. Zawsze muszę wszędzie pozaglądać, zanim zacznę zagłębiać się w historię. ;p Mam nadzieję, że się nie rozczaruję, bo wydajesz się przesympatyczną dziewczyną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy taka sympatyczna, to nie wiem, ale staram się xD Bardzo chętnie z Tobą popiszę na GG czy mailowo. Zapraszam :D Nie gryzę (a przynajmniej nie mocno xD)
   Amnesia

   Usuń