Spam-a-lot

Jeśli chcesz zareklamować swojego bloga, tutaj znajdziesz dla siebie miejsce :)
Wszelkie spamy, które nie znajdą się tutaj, a pod innymi postami - będą usuwane.

Od dnia 30.04.2015 r. zmieniła się jedna rzecz  w spamowniku. Wszystkie wasze reklamy pozostaną, jednak po tygodniu będę usuwała informacje o nowych rozdziałach. Spokojnie, możecie mnie informować nadal tutaj, a ja będę starała się na bieżąco czytać wasze prace.

87 komentarzy:

 1. SPAM
  Każdego ranka, każdej nocy, dla męki ktoś na świat przychodzi. Jedni się rodzą dla radości, inni dla nocy i ciemności. Na złączeniu dwóch ‘światów’ stoi ona. W pędzącym tłumie, z energią rozpierającą jej klatkę i wstrzymującą oddech. Kiedy przyjdzie podjąć najważniejsze decyzje, już nic nie będzie takie jak wcześniej.
  Kiedy sztylet przecina jego skórę, a do twoich uszu dociera jego przeraźliwy krzyk, nie myślisz o tym, że zadałeś komuś ból. Myślisz o tym, że kolejna nadprzyrodzona istota zakończyła swój żywot.
  Jamie jest pozornie normalną nastolatką. Tak naprawdę jest żywiołową łowczynią, która nie zawaha się zakończyć twój żywot. O ile jesteś istotą nadprzyrodzoną.
  Nocne Szaleństwo

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz wybór, żyjesz przestrzegając reguły albo jesteś buntownikiem.
  Jeśli twoje oczy są szare, jesteś przegranym,
  zielone, pomyśl że mogło być gorzej,
  czarne, nie popełniaj błędu, bo znikniesz,
  brązowe, nie narzekaj,
  niebieskie, los ci sprzyjał,
  złote, ciesz się.
  Gdy słyszysz jak do ciebie strzelają, biegnij i nie odwracaj się. Wszystko zależy od tego czy się nie potkniesz.

  http://only-one-is-brave.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. ZWYCIĘZCY SĄ SŁABI

  Wielu myśli, że igrzyska to koniec. Koniec życia, ich maleńkiego i ubogiego świata.
  Dla Lilith zwycięstwo w 72. igrzyskach to zaledwie początek historii zakrapianej łzami, krwią, używkami i szantażami. Każdy kolejny przyjazd do Kapitolu przywołuje przykre wspomnienia, które przez miesiące były głęboko pogrzebane na dnie umysłu. Śmierć, zapach róż, tajemnice i wykorzystywanie.
  Rzeczywistość miesza się z przeszłością, która nie daje spokoju. Nazwisko Adler ponownie wzbudza kontrowersje i spekulacje na temat 49. igrzysk. Co się wtedy stało? Dlaczego ludzie na wspominki o tym wydarzeniu z przerażeniem rozglądają się na boki i ściszają głos?
  Dowiedz się prawdy.

  Zapraszam na: game-of-panem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. http://all-the-devils.blogspot.com/

  Sophia jako małe dziecko straciła oboje rodziców, i została oddana na wychowanie do surowych dziadków. Tym większą dla niej ulgą było, gdy okazało się, że spokojnie może przeprowadzić się dawnego domu jej matki i ojca.
  Istnieje w tym jednak mały haczyk - dziewczyna będzie dzieliła posiadłość z aroganckim Louis'em Tomlinson'em, znanym w całej Wielkiej Brytanii tatuażystą.
  Połączy ich niepohamowane pożądanie, jednak tajemnice ukryte przed latami, mogą zniszczyć dosłownie wszystko...

  Serdecznie zapraszam na nowe fanfiction poświęcone Louis'owi x Ily! xox

  OdpowiedzUsuń
 5. Wybacz, że zacznę od spamu, ale mam go już przygotowanego na komputerze, a czytam blogi zazwyczaj z tel i z tel też komentuje, bo oczywiście stosuje się do zasady czytam=komentuje. Natomiast spam zostawiam tylko na blogach, które mnie samą zaciekawiły opisem, i które mam zamiar w najbliższym czasie przeczytać. Napisałaś, że nowy rozdział ukaże się 22 marca, więc mam nadzieję do tego czasu nadrobić twój blog.
  Tylko jeszcze na jednym muszą nadrobić 3 rozdziały i do ciebie jeszcze dziś powrócę. Tak więc naprawdę wybacz, że zaczynam od spamu.

  OdpowiedzUsuń
 6. „Się nie zdarza taka miłość…” to opowiadanie o romansie nastoletniej Majki z dużo starszym Hubertem. Dwa różne światy, dwa trudne charaktery, zupełnie inne problemy i jedno uczucie. Czy to już aż miłość, czy nadal tylko namiętność?
  Wiem, wydaje się banalne, ale wcale takie nie jest. To opowieść zbudowana na znanych nam wszystkim schematach, ale łamiąca stereotypy. A zresztą sprawdź sam/a!
  http://sie-nie-zdarza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Legendy podobnie jak bajki i baśnie mają to do siebie, że choć w każdej z nich jest cząstka prawdy i zawarty morał ponadczasowy, to jednak się w nie nie wierzy. Zdaje się bowiem doskonale sprawę z tego, że dana historia nie mogła się wydarzyć naprawdę. Tu nie chodzi o wróżki, czary, bogów czy nietypowe dla ludzkich dróg zbiegi okoliczności – w to wszyscy moglibyśmy jeszcze dać wiarę, choćby okalaną lekkim powątpiewaniem to jednak moglibyśmy w to uwierzyć. Ludzie jednak nigdy nie będą zdolni uwierzyć w ideały. Nie zadowala nas zakończenie „żyli długo i szczęśliwie”, nie ufamy książętom na białych koniach bez wad i nie dajemy wiary nieskazitelnej urodzie księżniczek zamkniętych na szczycie wieży, biernie czekających na ratunek. Co by jednak było, gdyby opowiedzieć ludziom legendę, gdzie pod sam koniec nie padają słowa „i wszyscy żyli długo i szczęśliwie”, gdyby w owej legendzie nie było czystych, przejrzystych i szlachetnych jak łza rycerzy, a księżniczki nie istniałyby, byłyby za to kobiety, które niejednokrotnie brałyby sprawy w swoje ręce i zaciskały pięści tak mocno, że aż z tych dłoni tryskałaby krew poprzez wbijane w miękką skórę paznokcie?
  Nie ma ludzi do końca dobrych i z zawsze czystymi sumieniami. Nie ma też ludzi w pełni złych, przesiąkniętych tym gorzkim jadem po same kości. Elenodorczycy o tym wiedzieli, bo znali prawdziwą legendę. To właśnie od niej wywodziło się powiedzenie „Spory, kłótnie, nieporozumienia, a nawet wojny zaczynają się zawsze z trzech podstawowych przyczyn; z poczucia zazdrości, z chęci dopełnienia zemsty i zdobycia dóbr materialnych”. To właśnie z tej samej legendy wywodziło się nieco inne przysłowie, niosące z sobą smutną prawdę. Owe powiedzenie brzmiało: „Choć jawną przyczyną do bitew są zazdrość, zemsta i moneta, to ukrytym ich powodem jest zawsze kobieta”.
  http://prawdziwa-legenda.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam do siebie na nowy rozdzialik! :)
  http://perfect-love-is-our-dream.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć, Serdecznie zapraszam na nową szabloniarnię ☺
  grafikacentaura.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Witaj,
  zapraszam na pierwszy rozdział Nostalgii Narkomanki.
  www.nostalgia-narkomanki.blogspot.com
  Pozdrawiam, Astrid.
  :)

  OdpowiedzUsuń
 11. thinking-about-us-ff.blogspot.com

  W dzieciństwie zapewniano nas, że możemy mieć wszystko i byliśmy tego pewni. Potem świat nas zdeptał i uświadomił, że nie możemy mieć jednego. Uczuć.
  Hearts of glass.

  OdpowiedzUsuń
 12. "- Avada Kadavra! - rzucił zaklęcie śmierciożerca.
  Margaret zamknęła oczy i mocniej wtuliła się w pierś swojego męża. Serce podskoczyło jej do gardła. Wzięła głęboki wdech. Ostatni raz chciała poczuć, przesiąkniętą zapachem piżma i cytrusów, koszulę Artura. Nagle powietrze przeszył głośny wybuch. Drzwi wyleciały w powietrze, a do małego domku wkroczyli członkowie Zakonu Feniksa"
  Zdążyć przed Wybrańcem

  OdpowiedzUsuń
 13. Jestem zdania, że tekst powinien się sam obronić, dlatego zapraszam Cię na przeczytanie mojego nowego opowiadania.
  Oto link: http://szaro-granatowy.blogspot.com
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 14. Nazywam się Nadzieja... Nie wiem czy mam kochać swoje imię czy go nienawidzić ? Los całe życie na przemian dawał mi nadzieję i zabierał wszystko łącznie z nią. Czasem mam wrażenie, że bardziej powinnam mieć na imię Nieszczęście. Od zawsze gdy tylko łapałam odrobinę, cienki promyk słońca, przychodziły burzowe chmury. Nigdy nie doszłam do nieba- prawdziwego szczęścia. Ledwo z swoim promykiem przysiadłam gdzieś między niebem a ziemią, strącała mnie nagła wichura nieszczęścia. Nowy upadek- nowe rany. Los roztrzaskał mi serce, a osoby które kochałam zabrały po kawałeczku odchodząc, zostawiając mnie. Wszystko mnie boli... Czuję się jak niedobite zwierze, które skręca się w agonii jednocześnie chcąc umrzeć i żyć. Do tego te moje dziwaczne włosy i blizny! Naznaczona piorunem, nieszczęściem. Wstaję jeszcze jeden raz, ostatni raz... W końcu co innego mi pozostało? Trochę się jeszcze waham. Moje demony co chwilę łapią mnie za nogi, doganiają mnie gdziekolwiek pójdę, ale ciągle idę dalej. Czy to możliwe, że mi się uda??

  Zapraszam do mnie na: dotyk-pioruna.blogspot.com
  Co jeszcze mogę powiedzieć o fabule? Różnie bywa.Jak to w życiu.

  Astraothia

  OdpowiedzUsuń
 15. Opowieść o zmaganiach ludzi, którzy przetrwali katastrofę i zamach na LA. Mimo koszmarnych wydarzeń starają się zachować resztki normalności i nauczyć od nowa żyć w niesprzyjających warunkach. Poznajemy bohaterów, którzy uciekając przed Czarnymi - czyli sprawcami masakry - założyli osadę w lesie i każdego dnia walczą o przetrwanie. Jedzą, co sobie upolują, śpią w wykonanych przez siebie szałasach, pokazują bohaterstwo i odwagę wyruszając do miasta na niebezpieczne wyprawy. Wodzem ocalałej szesnastki jest Dan Cardona -urodzony wojownik, męski, wysportowany, pewny siebie facet. To właśnie on pewnego dnia ratuje z rąk Czarnych policjantkę wydziału zabójstw- Catię Morgan. Jak potoczy się ich znajomość? Czy odmienne charaktery pozwolą im razem współpracować? Czy mimo bolesnych wydarzeń dostaną szansę na uczucie?

  Zapraszam na opowieść o bohaterstwie, odwadze, strachu, bólu, miłości, przyjaźni, zdradzie i niepewności. Gwarantuję emocje, akcję i szybsze bicie serca; watek romansowy, sensacyjny, obyczajowy, kryminalny i posapokaliptyczny. Różnorodność postaci i zdarzeń.

  Jeśli choć trochę zainteresowałam to zapraszam;) I z góry uprzedzam, że jest ponad10 rozdziałów, ale jeśli nie masz ochoty ich nadrabiać, a chcesz czytać na bieżąco, bo zainteresowałam - dysponuję streszczeniem;)

  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Blogosfera jest głęboka, niczym czarna otchłań.
  Gdzie jest góra, gdzie dół?
  Widzisz to?
  Tą różnorodność, gdzie każdy, choćby najbardziej wybredny znajdzie coś dla siebie. Jednakże...
  Jak znaleźć dobrą lekturę, bez włóczenia się po Internecie?
  Widzisz to?
  To są smocze skrzydła, ochronią cię, a sam ich właściciel pomoże Ci w znalezieniu tego, czego szukasz. Jeżeli zaś jesteś autorem bloga z całą pewnością pomoże Ci się wypromować!

  Zapraszam na:
  smoczy-katalog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Przestrzegasz zasad czy je łamiesz?
  Możesz uciekać przed wyborami ale życie wybierze za ciebie, i nie koniecznie będziesz mogła z tym żyć.
  Jeśli nie chcesz żadnych zmian, to odpuść - bo miłość jest nie dla ciebie...
  http://over-again-fanfic.blogspot.com/
  zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 18. Jestem tam, gdzie mnie nie ma.
  http://jestemtamgdziemnieniema.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Hej chciałam cię zaprosić na 2 rozdział mojego opowiadania.
  Liczę, że ci się spodoba i wyrazisz swoją szczerą opinię na jego temat

  http://demony-13.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. DESIGN EMPIRE
  Blog trochę o modzie, trochę o urodzie, trochę o podróżach, trochę o tym co się w świecie dzieje, trochę o blogsferze, czyli o wszystkim po trochu xD Każdy znajdzie coś dla siebie! ;D

  Zapraszam serdecznie,
  http://design-empire.blogspot.com/
  Eff ♥

  OdpowiedzUsuń
 21. Hej :) Serdecznie zapraszam na 5 rozdział, który pojawił się na moim blogu.
  http://www.hard-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/
  +Jeśli chcesz być informowana o nowych rozdziałach odwiedź zakładkę 'informowani'.

  Pojawił się w moim życiu tak nagle.
  Bez wcześniejszego uprzedzenia wtargnął do niego i narobił bałaganu.
  Sprawił, że nie mogłam być już bezpieczna.
  Chciał mnie rozszyfrować.
  Znać każdą moją słabość.
  Poznać każdy zakamarek mojego serca,
  Lecz to jedyne co nie mógł mi odebrać.
  Moje tajemnice…
  Robił rzeczy, których nie mogłam pojąć.
  Był potworem…
  Potworem bez którego nie mogłam żyć.
  Moim prywatnym koszmarem…

  OdpowiedzUsuń
 22. Averynette uraczyła nas kolejnym fragmentem swojego życia, więc zapraszam do zapoznania się z nim!

  Wysiadłam z samochodu i ruszyłam równym, kamiennym chodnikiem w stronę domu. Wsunęłam kluczyk w zamek drzwi i przekręciłam go. W połowie zaciął się, a ja zaczęłam się z nim męczyć. Spróbowałam jeszcze raz, a potem kolejny, bez skutku. Naparłam ciałem na drzwi, chcąc je jakoś otworzyć, ale nic z tego. Cofnęłam się i wróciłam na schody werandy, by okrążyć dom i wejść od tyłu, przez drzwi w kuchni. W tym momencie usłyszałam skrzypnięcie za sobą.
  Drzwi otworzyły się. Same.
  Zawróciłam więc i weszłam do środka.
  W korytarzu panowała ciemność. Głęboka i nieprzenikniona.
  Położyłam dłoń na ścianie i zaczęłam nią przesuwać we wszystkie strony, szukając włącznika światła. Za nic nie mogłam go znaleźć. Zupełnie tak, jakby zniknął, schował się w ścianie i tylko śmiał się ze mnie, krzycząc „Tutaj jestem! Tutaj! No dalej, włącz mnie, jeśli dasz radę!”. Zabawne.
  Nagle na coś trafiłam. Coś mokrego, lepkiego i zimnego, szorstkiego w dotyku.
  Czyjaś dłoń.

  hidden-shade.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. http://like-frobidden-love.blogspot.com

  (...)Spojrzał w górę i zobaczył dziewczynę, która rozmawiała przez telefon, podskakiwała jakby z radości.
  Uśmiechnął się na myśl, że niedługo to szczęście jej zabierze.

  OdpowiedzUsuń
 24. Kim jest Lauren? Lauren Prometeusz Ryoce. Agentka wysokiego szczebla. Niezwykle utalentowana, w środowisku nazywana Prometeuszem (osoba, która potrafi wtopić się w każde środowisko, niezależnie od sytuacji). Nie przywiązuje się do ludzi, miejsca ani zadań specjalnych, które zostały jej powierzone. Wymagająca, niezależna, milcząca.
  Lauren miała wysoko rozwinięte nie tylko zmysły, ale również intuicję. Nie było agentki lepszej od niej. W końcu została wyszkolona przez najlepszych z najlepszych. Od ponad trzech lat widniała na liście agentów wysokiego szczebla. Takich wyszkolonych 'żołnierzy' jest niewielka liczba, bardzo trudno dostać się do tego środowiska. Tak naprawdę tylko dwie osoby znają wszystkich członków elity. Jednakże każdy ma jakieś słabości nawet i ona.
  Tajemnice Los Angeles to nie tylko opowiadanie o jednostce do zadań specjalnych, ale również o elicie (w której znajdują się agenci wysokiego szczebla).
  Zapraszam serdecznie.
  http://tajemnicelosangeles.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianne King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stava Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.
  Nie wie, że sama skrywa w sobie potężną tajemnicę.

  http://the-first-avenger.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Cześć :) Zapraszam do czytania: "Looking for happiness"

  Tess Rodriguez prowadzi całkiem zwyczajne życie. Ma swoją najlepszą przyjaciółkę, dobre oceny i kochającą młodszą siostrę. ALE. Właśnie, zawsze jest jakieś "ale". Ojciec dziewczyny po tragedii, która dosięgła ich rodziny, zamknął się w sobie i nie interesował się poczynaniami córki właściwie wcale. Na domiar wszystkiego sprowadził do domu kobietę, której nastolatka nie znosiła. Czy w życiu Tess pojawi się ktoś, kto zagoi ranę na sercu po okrutnej tragedii? Bo mimo że minęło już sporo czasu, nastolatka nie umie sobie poradzić. W końcu nie tak łatwo jest zapomnieć, że straciło się matkę. Czy Tess zaakceptuje Megan? Czy Pablo zrozumie, że nie może się tak oddalać od córki, bo w końcu ją straci? A może nastolatka znajdzie miłość swojego życia? Chyba że jeszcze bardziej skomplikuje sobie życie...

  http://xtruehappiness.blogspot.com/

  Mam nadzieję, że wpadniesz i zostaniesz na dłużej.
  Pozdrawiam, Julss xx

  OdpowiedzUsuń
 27. Straciłam wszystko.
  Mama...nie żyje.
  Ojciec...tak chlał, że umarł.
  A ja? Stałam się potworem. Płatnym potworem.
  Mogę cię zniszczyć na wiele sposobów.
  Nigdy mnie nie pokonasz...
  Cat jest zwykłą dziewczyną, no chociaż tak wszyscy uważają.
  Dostaje zadanie. Ma zabić nieśmiertelnego, inaczej sama umrze. Spotyka dziwnego, srebrnego kota. Zostaje wysłana do siódmego świata. Wielki Władca, król światów, tajemniczy, silny, groźny i niesamowity chłopak, skrywa przed nią tajemnice. Kucharz nie jest taki zwykły jak uważano. Tristan coś planuje. Cztery siostry są podejrzane. A ona? Się powoli gubi i w życiu i w uczuciach.
  Zapraszam na mój blog:) http://bliskasmierci.blogspot.com/
  A także na drugi: http://anielskacisza.blogspot.com/
  Ludzie znikają. Możesz nie wrócić już nigdy do domu. Ludzka rasa może wyginąć. Ale co to dla Evelyn? Na początku nie wierzyła w to, ale kiedy zaginęła jej rodzina...
  Ona nie jest taka jak my. Nawet jak Łowcy. A kto by się spodziewał, że za tym wszystkim stoją anioły?
  Złe anioły?
  Dlaczego śni jej się tajemniczy anioł Przejścia?
  Nie może sobie przypomnieć swojej przeszłości. A jeżeli to zrobi, zniknie jak niektórzy uczniowie obozu...
  No i jeszcze trzeci.
  Emily nie jest zwykłą dziewczyną. A jeszcze na dodatek podąża za nią cień. Nie jej...
  Jej rodzice umierają i zostaje jej tylko demon- jej sługa. Diewczyna jednak nie może czuć się bezpiecznie. Wiele istot ją ściga, najbardziej niebezpieczny jest jednak Harry...
  I pamiętaj o jednym.
  Demony nie potrafią się dzielić.
  http://pakt-emily.blogspot.com/
  Będę zaszczycona:)

  OdpowiedzUsuń
 28. [SPAM]
  Sehun ma sposób na zapomnienie, odcięcia się od rzeczywistości. Dąży do autodestrukcji – rozkłada się moralnie. Ideologią, która trzyma go przy życiu jest zadawanie sobie bólu, który zbywa jego świadomość cienką granicą gorączki i osamotnienia.

  http://not-about-angels.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Ciepłe, jasne światło uderzyło w jej bladą skórę, na której pojawiła się gęsia skórka. Otwierając powoli oczy wyszukiwała jakiegoś punktu zaczepienia w przestrzeni, ale nie mogła nic dostrzec. Jej źrenice zmniejszyły się maksymalnie, skóra zbielała jeszcze bardziej, a ona sama skulona siedziała w miejscu, którego nigdy przedtem nie widziała. Rozglądając się wokół siebie widziała tylko biel tak czystą, że w pewnym momencie pomyślała, iż może znalazła się w niebie. Nie, to nie jest możliwe - pomyślała. Delikatnie oparła dłonie na gładkiej powierzchni i pogładziła ją. Nie wiedziała gdzie się znajduje, ani kim jest. Nic nie pamiętała, jedynie gdzieś w głębi pamięci dostrzegała coś w postaci wisiorka w kształcie kryształu. Automatycznie dotknęła szyi i wyczuła drobną, chropowatą powierzchnię. Łańcuszek z wisiorkiem, który miała w pamięci swobodnie zwisał między jej nagimi piersiami i lśnił delikatnym błękitem. Dopiero teraz zdała sobie sprawę, że jest całkiem naga. Gwałtownie potrząsnęła głową, by sprawdzić czy na pewno nikogo nie ma w pobliżu, ale nie zobaczyła żadnej postaci. Odetchnęła z ulgą i przyjrzała się kryształowi. Było w nim coś dziwnego, kuszącego ale nie w ten zły sposób. Patrząc dłużej na kamień widziała w nim nadzieje i odpowiedź jak musi postępować. Postanowiła się ruszyć i sprawdzić czy poza zasięgiem jej wzroku jest coś innego, niż tylko blada przestrzeń. Zdecydowała, że pójdzie przed siebie. Jak właściwie tu trafiła i co robiła przedtem. Nic nie wiedziała. Zdawało się jakby czas zatrzymał się w tym miejscu, a ona nie porusza się. W tej samej chwili kryształ rozbłysł, a ona upadła. Jej oczy zamykały się powoli, oddech zwalniał i poczuła chłód, którego wcześniej nie było. Jeszcze nie czas - usłyszała szept i otoczyła ją ciemność.

  http://kraina-dusz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Uwaga Spam!

  Bóg opuścił niebo.
  Anioły chcą uwolnić Lucyfera i rozpocząć Apokalipsę. By to się udało muszą odnaleźć klucz ukryty w ludzkim ciele na ziemi.
  Tymczasem niczemu nieświadoma Raven Wiliams zwyczajna dziewczyna z małego miasteczka niespodziewanie staje na drodze pewnemu przystojnemu demonowi Nickowi Donovanowi.
  Od tamtej pory ich los zostaje ze sobą złączony, lecz pojawiają się kłopoty.
  Śladami Nicka podąża zaślepiony żądzą „braterskiej miłości” jego brat oraz aniołowie, którzy wyparli się nieba i nie chcą Apokalipsy.
  Rozpoczyna się wyścig z czasem.
  Kiedy Raven przez anioła Rafaela dowiaduje się jaka może czekać ją przyszłość jeśli Lucyfer wygra musi poświęcić siebie by uratować świat.
  Jaką decyzje podejmie?
  Co zrobi, gdy tajemnica Nicka wyjdzie na jaw?
  Czy mimo przeznaczenia miłość ma szansę zaistnieć?
  Jeżeli jesteście ciekawi zapraszam na nowe, autorskie opowiadanie pt: „Granice uczucia” na adres www.mrok-wyobrazni.blogspot.com!
  Autorka życzy przyjemnej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 31. Historia pewnego romansu… W sumie całkiem zwyczajnego. Pewnego dnia w cmentarzysku książek potocznie zwanym biblioteką Kalinie psuje się laptop. Na całe szczęście jednak jak na zawołanie zjawia się książę z bajki o imieniu Daniel, który oferuje swoją pomoc. Złośliwość rzeczy martwych zostaje pokonana, a przypadkowe spotkanie dwojga studentów zamieni się w pełną pasji relację. Dużo ciepła, dużo humoru i dużo herbaty gwarantowane.

  [zapach-kaliny.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 32. Witaj.
  Chciałabym Cię zaprosić na opowiadanie pt. 'Perfekcyjna rewolucja'.
  Pozdrawiam,
  http://perfekcyjnarewolucja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. Zapraszam Cię serdecznie na bloga : http://secret-hill.blogspot.com/

  "Secret Hill" to fanfiction, które opowiada o pewnej nastolatce, która żyje w dziwnym świecie. Otacza ją pełno tajemnic, a zaczyna się to od przeprowadzki do nieznanego miejsca - Epsom. Wraz z rodzicami zamieszkała w potężnym domu znajdującym się na wzgórzu. Jakie będą dalsze losy nastoletniej dziewczyny? Czy po poznaniu prawdy postanowi coś zmienić? Mrożąca krew w żyłach opowieść o tajemniczym wzgórzu.

  zwiastun : https://www.youtube.com/watch?v=_aY9Be3a5Tg

  OdpowiedzUsuń
 34. Życzę weny.
  I zapraszam do siebie:
  http://krol-lasu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Na środku pokoju wciąż znajdowało się kryształowe jajo. (...) Zaskoczyły ją własne uczucia. Przedmiot ją niepokoił, wywoływał u niej lęk, ale jednocześnie intrygował, pragnęła go podziwiać. Jakaś nieznana siła sama uniosła jej rękę i poprowadziła w stronę kryształowego jaja, a wtedy wszystko rozbłysło białym, jaskrawym światłem.
  Usłyszała piękną melodię. Była tak śliczna... Miała wrażenie, że się unosi w przestrzeni. Czuła się lekka niczym pióro, poruszała się po niebie zgrabnie jak ptak. Mogłaby tak lecieć i lecieć...
  Czy przypadek może być jednocześnie przeznaczeniem? Czy miłość może być porządaniem? Czy los może się okazać dawno ułożonym, dokładnie dopracowanym planem? I czy musi on oznaczać wyrzeczenie się wszystkiego, co się nie zgadza z jego treścią?
  Zapraszam do przeczytania powieści fantasy z domieszką historii:
  Jesteś moim straconym marzeniem

  OdpowiedzUsuń
 36. Serdecznie zapraszam Cię na "Goodbye my lover!" ;)

  Zarys fabuły:

  Jakich wspomnień może strzec pamiętnik siedemdziesięciolatki znad północnej Kalifornii? Za kim tęskni Charlotte? Czego żałuje? Nad czym ubolewa? Historia rozgrywa się na przełomie lat sześćdziesiątych oraz siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Nastoletnia córka pastora przeżyła samobójstwo chorej matki, wyszydzenia ze strony kolegów, jak też brutalną napaść. Okrutne doświadczenia uczyniły z niej silną, niezależną osobę. Zamieszkiwanie małej miejscowości pod opieką konserwatywnego ojca, samo w sobie nie jest usłane różami. Kiedy do "Tesoro" przybywa cygański tabor, pojawiają się rasistowskie uprzedzenia. Jednak osamotniona Charlotte odnajduje oparcie w dziesięć lat starszym Rouxie, a z czasem ich przyjaźń zradza silną miłość. Niebawem wybucha skandal, zaś ludzka nienawiść wymyka się spod kontroli...

  Adres: http://you-have-been-the-one.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. On ma kochającą rodzinę/Ona wychowuje się w domu dziecka
  On jest zakochany bez wzajemności/Ona nie wie co to miłość
  On nie chce ukazywać swoich emocji/Ona jest uczuciowa
  On jest rozrywkowy/Ona jest cicha
  On jest przerażający/Ona jest przyjacielska
  On jest artystą/Ona lubi ludzi z pasją
  On jest dupkiem/Ona jest romantyczką
  On jest Justinem Bieberem/Ona będzie jego siostrą

  Co stanie się, gdy tych dwojga zamieszka pod jednym dachem ?
  Czy sprawdzi się stwierdzenie, że „Przeciwieństwa się przyciągają” ?


  Serdecznie zapraszam:
  youaremypoison-jbff.blogspot.com

  Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 38. Spokojne życie szesnastoletniej Charlie Midway diametralnie się zmienia, kiedy dziewczyna odkrywa w sobie niezwykły dar: potrafi zobaczyć przyszłość w snach. Wizje nie należą jednak do przyjemnych. Charlie widzi ludzi mordowanych przez dziwne istoty. Na początku za wszelką cenę stara się o nich nie myśleć, ale w końcu postanawia odwiedzić miejsce ze swojego ostatniego koszmaru. Spotyka tam grupkę nastolatków, którzy, jak się okazuje, widzą to, co ona. Dziewczyna wstępuje do tajnej szkoły z internatem, zwanej Akademią, gdzie nieprzeciętna młodzież uczy się, jak wykorzystywać swój dar. Pod wpływem nowego źródła informacji oraz pomocy przystojnego Alexa, Charlie rozwija swoje zdolności do nieznanego dotąd poziomu. Czy w świecie atakowanym przez tajemnicze kreatury jest miejsce na miłość? Czy Charlie zdoła powstrzymać zbliżającą się zagładę ludzkości?

  http://its-only-dream.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 39. When Worlds Collide opowiada o życiu nastoletniej Violet Smith, której normalne życie zostało wywrócone do góry nogami, gdy do jej szkoły przenosi się Zayn Malik.
  http://wwc-tlumaczeniepl.blogspot.com/
  Opowiadanie jest tłumaczeniem.

  OdpowiedzUsuń
 40. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 41. ZAPACH CIERPIENIA przeistoczył się w DWA SERCA, DWA ŚWIATY.

  www.zapach-cierpienia.blogspot.com <-- adres zostaje.

  Los Angeles, kwiecień 2015. Do miasta Aniołów, przeprowadza się główna bohaterka - Frances z mamą i jej partnerem. Dziewczyna ma zacząć tutaj studia artystyczne, po rocznej przerwie o kierunku tanecznym i być bliżej swojego chłopaka. Dziewczyna pochodzi z bogatej rodziny i jest rozpieszczona, od dziecka miała wpajane, że biedni ludzie są gorsi od nich. Matka Frances, zawsze ingerowała w jej życie, decydowała nawet o jej stylu ubierania się. W mieście mieszka również, pewna tajemnicza grupa, która zawsze trzyma się razem, a przed domem stoją dwa sportowe samochody, w niezbyt dobrym stanie. Po pewnym czasie, mężczyzna z tajemniczego domu, zmienia świat dziewczyny o sto osiemdziesiąt stopni i pokazuje swoje życie. Czy dziewczyna wyluzuje swój dotychczasowy i spięty harmonogram? Jaką tajemnicę skrywa jej matka?

  Przepraszam za wszelkie utrudnienia, dupotrustwo i co tylko. Zapraszam na prolog. <3

  Ps. jeśli obserwowałaś/eś poprzednią historię o narkotykach, a nie interesuje cię ta historia, to oczywiście możesz odobserwować bloga i poinformować mnie o tym, że nie chcesz być informowana akurat o notkach na tym blogu. :)

  Ps.2 Rozdziały będą nieregularnie ( raz - góra dwa razy w miesiącu )

  Pozdrawiam/ Wesoły Kostek <3

  OdpowiedzUsuń
 42. Świat nie jest takim, jakim się wydaje. Mira dowiedziała się o tym za późno. Wychowana przez swoje ciotki, nie była świadoma, że rzeczywistość, która ją otaczała jest jedynie złudzeniem. Chcąc dowiedzieć się prawdy o swoim życiu, musi wejść do świata czarownic, demonów i czarnej magii. Mając przy boku Przewodnika, musi uratować swoją rodzinę.
  Czy jej się to uda?
  Czy w nieznanym świecie może zaufać Przewodnikowi?

  Zapraszam Cię, chodź ze mną.
  Wejdź do świata magii...

  OdpowiedzUsuń
 43. Zapraszam serdecznie,
  http://zbytduzosiestalo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Witaj,
  Szukasz czegoś do poczytania? Do zareklamowania swojego bloga? Zdobycia czytelników? Nasz katalog ci na to pozwoli. Więc zapisz się do nas: Katalog Fanfiction!
  http://katalogff.blogspot.com/
  Pozdrawiam, Megan

  OdpowiedzUsuń
 45. "Bajka o Poezji Narzuconej..."
  Dawno, dawno temu żył sobie Smutna Foka. Któregoś dnia poczuł on nagłą potrzebę stworzenia czegoś artystycznego i destruktywnego zarazem - nie wiedział jednak, co by to mogło być... Czas mijał, a gdy jego wewnętrzna energia Uśpionego Artysty nie znajdywała już ujścia, ze swym problemem zwrócił się do niejakiej Lexie Nettle. Po długotrwałych dywagacjach, nasi bohaterowie odprawili tajemny rytuał (w którym czynny udział brało ukulele i dwie kozy alpejskie), w wyniku którego obudzili w sobie Artystów i... napisali wiersze.

  Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co z tego wynikło, kliknij [tutaj!]

  OdpowiedzUsuń
 46. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 47. Loki Laufeyson jest jednym z głównych antagonistów mitologii nordyckiej. Trickster, Mistrz Magii, Kłamca, Iluzjonista... Z jednej strony przebiegły, złośliwy i bezduszny, a z drugiej inteligentny, uroczy i wrażliwy. Zdarza mu się filozofować, ma też niską tolerancję na głupotę... i zawsze ma coś do powiedzenia!
  Oto jedyne miejsce, w którym możesz porozmawiać z najprawdziwszym Lokim (żadną podróbą, zero udawania!) - zapraszam:[klik!]

  OdpowiedzUsuń
 48. Witam! ;)
  Stworzyłam własny świat, własny język i własne postacie. Co z tego wynikło? Oceń ;)
  Piszę opowiadania, których akcja rozgrywa się w świecie o nazwie Fauler. Dopiero zaczynam swoją przygodę z tym blogiem, ale mam nadzieję, że uda mi się go rozkręcić :)
  Serdecznie zapraszam i życzę weny:
  http://kroniki-fauleru.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 49. Neumi jest młodym mężczyzną, mieszkającym w dalekiej przyszłości, na Ziemi, która została niemalże niszczona przez wojnę. Wiedzie on dość spokojne życie, czasami zmieniając się w kota, a innym razem mordując okolicznych mieszkańców, ponieważ umiłował sobie ludzkie mięso. Wszystko się zmienia, gdy poznaje tajemniczego Franciszka.

  http://jasminowy-kot.blogspot.com Serdecznie zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 50. Czy można się zakochać? Poprawka. Czy można zakochać się w demonie, który przynosi śmierć?
  Od chwili, gdy stał się dzieckiem nocy nazywają go synem demona.
  Czerwona róża, która jest symbolem delikatności stała się jego wspomnieniem o pragnieniu sprzed kilku tysięcy lat.
  Przez stulecia szuka tej jedynej osoby, która pomoże wyjść mu z mroku i uwolnić się od Lucyfera.
  Spotkał już tysiące ludzi, ale to wszystko było na marne.
  Lecz pewnego dnia poznał dziewczynę – była szatynką z miodowym ombre a oczy były w odcieniu brązu.
  Charakter miała trudny, ale mimo to nie zerwał z nią kontaktu wymazując jej pamięć.
  Ona może być jego księżniczką, dzięki której odzyska życie….
  Czy znajomość i miłość przetrwa? Czy wspólnie pokonają demona?

  Tego dowiesz się czytając tego bloga 
  http://life-after-death-is-not-the-end.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 51. Zapraszam na bloga o tematyce potterowskiej, a dokładniej o losach nowego pokolenia:)

  Eleonora Zabini ma problem. Nowa szkoła, nowi ludzie, nowe otoczenie... Dla zwykłej nastolatki - to za dużo! Dziewczyna rozpoczyna naukę w niesamowitym Hogwarcie. Tylko jeszcze nie wie, że jest w wielkim niebezpieczeństwie... że przez cały czas była okłamywana...
  Dla Roxanne Weasley smoki były całym życiem. Dlatego tak bardzo się cieszyła z możliwości wyjazdu do Szkoły Jeździectwa i Magii w Rumunii. Jednak... czy była to dobra decyzja?
  Czy Norze, z pomocą przyjaciół, uda się odkryć kim naprawdę jest?
  Czy Roxie poradzi sobie z własnymi demonami?
  Czy dziewczyny poznają czym jest prawdziwa miłość?
  I czy... poradzą sobie z rolą NOWEJ w magicznej szkole?
  To wszystko - i jeszcze więcej - tylko u mnie!
  Zapraszam!

  http://nowa-w-hogwarcie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 52. Serdecznie zapraszam Cię na opowiadanie z gatunku high fantasy z wątkiem romansowym :)

  http://diament-rebelianta.blogspot.com/

  Jessamine, księżniczka Destirii, otrzymuje zaproszenie z Akademii Monarszej na kilkuletnią edukację. Wskutek rebelii, których przyczyną są apodyktyczne rządy jej ojca, dziewczyna wraz z przyjaciółką i domniemanym przyszłym mężem wyrusza w podróż swojego życia.
  Ale nic nie zdarza się przypadkiem.
  Następczyni tronu poznaje życie dalekie królewskim obyczajom i szybko przyzwyczaja się do nowego środowiska. Jej szczęście nie trwa jednak długo...
  Zagadkowe zniknięcia. Niewytłumaczalne zjawiska. Miłość, która nie powinna istnieć. Jakie sekrety kryją podziemia Dorthone?

  OdpowiedzUsuń
 53. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 54. Czy można kochać nie wiedząc podstawowych rzeczy właśnie o tej wybranej osobie ?
  Czy po wyjawieniu sekretów swojej sympatii nadal związek może trwać ?
  Nawet jeśli ukochana osoba ukrywa mroczny sekret który potrafi zmienić twoje całe życie które i tak jest pełne problemów ?
  Ona - urodziła się w 1615 roku i pewnego dnia dowiedziała się że nie jest człowiekiem, lecz potworem w posturze człowieka – tyle się dowiedziała od swojego starszego brata w 1632 roku gdy miała siedemnaście lat. Po 400 latach okazało się zupełnie inaczej. Pod czarną maską którą zakłada co noc aby dowiedzieć się kim naprawdę jest kryją się zupełnie niewinne i czekoladowe oczy. Stworzyła sobie nowe życie które zaczyna od nowa i z całych sił będzie się starała aby nikt nie poznał prawdy na jej temat.
  On - osoba która kiedyś miała spore problemy z prawem. Liczne bójki odwyki i inne podobne rzeczy. Dzięki pieniądzom ojca które poszły na najlepszego prawnika w całym stanie Waszyngton cudem uniknął poprawczaka. Podniósł się w nauce i zaczął być dobrym obywatelem. Lecz nie tylko to się w nim zmieniło. Zaczął fascynować się pomaganiem ludziom ale nie jak policja. Jest uznawany jako przestępca mimo tego że ratuje życie na każdym kroku. Podobnie jak dziewczyna zakłada maskę i staje się kimś innym.
  Czy osoby z zupełnie dwóch różnych światów pokochają się ?

  Gdy wyznają swoje sekrety ich miłość przetrwa ­?

  Tego dowiesz się czytając tego bloga :)
  http://her-back-to-death.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 55. Rok temu Lydia nie wiedziała nawet, kim jest Stiles. Obecnie to jej najlepszy przyjaciel. Pewnego dnia zostaje odnaleziona Malia, dziewczyna, która połowę swojego życia spędziła jako kojot. Od razu wpada jej w oko Stiles. Chłopak wydaje się nią oczarowany, a w Lydii budzą się nieznane, tłumione dotąd uczucia. W dodatku do Beacon Hills wprowadza się rodzeństwo czarodziei, Raven i Josh. Przyjaciele nie są do nich zbyt przychylnie nastawieni. Kiedy z winy miedzianowłosej banshee Josh zapada w śpiączkę, jego siostra postanawia się zemścić. Jej celem nie staje się jednak konkretnie Lydia, tylko osoba na której jej zależy - Stiles...

  adres: https://cave-of-desires.blogspot.com/
  zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=kYFtwx2LQlE

  serdecznie zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 56. Hej. U mnie już pojawił się 11 rozdział. Serdecznie zapraszam!

  Pojawił się w moim życiu tak nagle.
  Bez wcześniejszego uprzedzenia wtargnął do niego i narobił bałaganu.
  Sprawił, że nie mogłam być już bezpieczna.
  Chciał mnie rozszyfrować.
  Znać każdą moją słabość.
  Poznać każdy zakamarek mojego serca,
  Lecz to jedyne co nie mógł mi odebrać.
  Moje tajemnice…
  Robił rzeczy, których nie mogłam pojąć.
  Był potworem…
  Potworem bez którego nie mogłam żyć.
  Moim prywatnym koszmarem…

  Blog - http://www.hard-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/
  Link do zwiastunu - https://www.youtube.com/watch?v=AYdqAAKkfCQ

  OdpowiedzUsuń
 57. http://tyranniezgodny.blogspot.com/

  Pierwszy raz zabił, gdy miał dziewięć lat. Nie przez przypadek, o dziwo, lecz z premedytacją. Spojrzał w oczy swojej ofierze i wiedział, że tak musi postąpić. Takie było prawo, takie mieli tu zasady. W dzisiejszym świecie słabszy zawsze zginie wcześniej i Tyran rozumiał to, już odkąd był dzieckiem.

  Kiedy Twoim życiem kieruje bezlitosny osobnik, a wszystko wokół składa się jedynie na śmierć i cierpienie, nie wyjdziesz z tego z nadal bijącym sercem.

  Dlatego właśnie, gdy mały Sebastien dostał rozkaz, by zabić, to bez zastanowienia to uczynił. Mijają lata, a chłopiec powoli przeradza się w mężczyznę. Człowieka, który odrzuca swoje imię i staje się dla całego świata obiektem przerażenia, czystym złem, Tyranem. Ludzie giną, zamordowani we własnych łóżkach, w kinach, na ulicy.

  On zawsze Cię znajdzie, przecież nie ukryjesz się przed powietrzem...

  Kim więc jest ta kobieta, która od pewnego czasu podąża za nim krok w krok? Chodzi smutna, dużo mówi, lecz nikt jej nie odpowiada, wszyscy wokół traktują ją jak powietrze. Czy jest duchem? Dlaczego więc umiera z każdą kolejną ofiarą Tyrana? I czemu Tyran płacze? Widzę łzy na jego twarzy, choć oczy pozostają puste.Wiatr się wzmaga. Nadchodzi czas, kiedy nic już nie będzie takie samo...

  OdpowiedzUsuń
 58. Opowiadanie pt. 'Maura Hunter'. Tak właśnie nazywa się główna bohaterka, która przeprowadza się w zupełnie inną część miasta Rosewood niż do tej pory mieszkała. W Rosewood (znajduje się w Pensylwanii, gdzieś w okolicy Filadelfii) pełnoletność osiąga się w wieku 21 lat. Młoda kobieta odkąd pamięta musiała walczyć o siebie, swoje marzenia, codziennie zmaga się z rzeczywistością. Od małego dziecka nauczono ją liczyć na samą siebie, dzięki czemu nie zawiodła się na nikim. Jej historia jest bardziej zawiła niż mogłoby się wydawać.
  Uczennica przerosła mistrza.

  MAURA HUNTER.

  OdpowiedzUsuń
 59. "Dżungla była wyjątkowo gęsta. Zmuszała do przemyślanego stawiania małych kroków. Christian jednak nie miał czasu na myślenie. Uciekał z piekła, a jak wiadomo, takie ucieczki nigdy nie są luksusowe. Cały czas czuł za sobą oddechy ścigających go strażników. I chociaż zamiast odgłosu kroków, słyszał pulsującą w jego żyłach krew, wiedział, że oni gdzieś tam są. Tak jak on, przedzierają się przez nieprzychylną dżunglę, mając mnóstwo asów w rękawie w postaci praw żołnierskich i robotów tropiących, ubijających drogę przez wysokie trawy. Christian miał szansę. Miał też plan, który już dawno przestał być aktualny, ale nie zmieniało to faktu, że chłopak poświęcił wiele dni na przygotowanie go. Ryzyko, że go dorwą było ogromne."

  strefa-babilon.blogspot.com

  Akcja rozgrywa się w roku 2202. Światem zawładnęła technologia trzymana w ryzach przez jednego człowieka, zwanego nieoficjalnie Przywódcą Ziemi. Wszystko, łącznie z ludźmi, jest sterylne i hodowane w nowoczesnych laboratoriach. Jedzenie jest częściowo zastępowane przez dożylnie wstrzykiwane dawki energii, a uczucia to umowy podpisywane na czas nieokreślony. W takim świecie buntują się tylko nieliczni. Są to rebelianci, którzy próbują nawrócić świat na poprzednią - ale czy lepszą? - drogę. Zapraszam serdecznie.

  Życzę weny w dalszym tworzeniu!

  OdpowiedzUsuń
 60. Komisarz Rosalie Russell postanawia odejść z policji. Podejmuje się wyzwania opieki nad dziećmi. Czy to, że lubi dzieci oraz doświadczenie, które wyniosła z pracy policjantki wystarczy?
  Czy Dorian wytrzyma z irytującą kobietą-policjantką? Przeszłość lubi namieszać, dlatego nic nie będzie takie proste jak mogłoby się wydawać.
  Hannah w końcu znalazła pracę, w której się spełnia. Odnajdzie się w nowej sytuacji, którą niesie dla niej los? Postanowi zaryzykować czy wybierze wymarzoną pracę?
  Laura to istny anioł. Czy będzie potrafiła zrezygnować z kogoś, kto okaże się niegodny jej zaufania? Plany, które stanowiły dla niej główny cel w życiu, teraz okażą się być dalekimi marzenia nie do spełniania. Podda się? Czy będzie walczyła?

  Trzy przyjaciółki, trzy różne historie.
  Czy każdy ma szansę na miłość? Czy każdy odnajdzie swoje szczęście, spokój?

  http://bezsennedni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 61. Zapraszam serdecznie: http://dajmiznak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 62. Szukasz inspiracji? Ładnych zdjęć? A może potrzebujesz cytat na piękną dedykację?
  Na naszym blogu zapewniamy wszystkie wyżej wymienione!
  Jeśli potrzebujesz czegoś konkretnego, zawsze możesz poprosić w komentarzu, służymy pomocą :)
  Zapraszamy na http://podniebne-marzenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. projekt-noe.blogspot.com
  Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...

  OdpowiedzUsuń
 64. Zapraszam serdecznie,
  http://kobieta-pisze-opowiadania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 65. Hej! chciałabym cię serdecznie zaprosić na prolog mojego nowego opowiadania. Byłoby mi bardzo miło, gdybyś przeczytała opis, a kto wie, może treść cię zainteresuje. :)
  Megan i James przyjaźnili się od dziecka i zawsze byli nierozłączni. Oboje złożyli podania na tą samą uczelnię i mają nadzieję, że ich plany się zrealizują. Jednak jednym z marzeń Jamesa, o ile nie największym, była kariera muzyczna. I pewnego dnia nadarza się okazja, aby to marzenie spełnić. I tak oto, po otrzymaniu niepozornej wizytówki, jego życie całkowicie się zmienia. W czasie, gdy James zaczyna spełniać swoje marzenia, życie Megan powoli rozsypuje się na kawałki. a im więcej czasu mija, tym bardziej się od siebie oddalają. James zmienia się w osobę, która kocha tylko seks, muzykę i siebie. Dla niej nie było już miejsca.
  BLOG: all-except-you-ff.blogspot.com
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=35hNSGn2Q1s&feature=youtu.be

  Z całego serca dziękuję za odwiedziny, no i za komentarz, jeśli takowy się pojawi. :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 66. https://www.wattpad.com/story/48680285-honey
  zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 67. Witaj!
  Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w akcji 'Halloweenowa proza' na Polach Elizejskich.
  Pozdrawiam!

  http://pola-elizejskie.blogspot.com/2015/10/halloweenowa-proza.html

  OdpowiedzUsuń
 68. Serdecznie zapraszam na mojego bloga http://wzd.piszecomysle.pl/ - opowiadania są krótkie i treściwe, każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie i po prostu się odprężyć.
  Odwiedzam każdego bloga, który odwiedza mnie i zawsze zostawiam po sobie komentarz. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 69. [Spam]

  Większość historii zawsze mówi o losach jednego bohatera.
  Żeby było ciekawej - problemach, milionach problemów jednej, jedynej osoby, na którą biedny los się uwziął. Ile takich historii już widziałeś? Dużo, prawda? A co gdyby tak.. Bohaterów było troje? Zupełnie innych od siebie? A autorów dwójka, która miała już do czynienia z wieloma, dobrze oglądanymi opowiadaniami? Trochę inaczej, prawda?

  "- Tak, w porządku... Ja... - Otarłam wierzchem przydługiego rękawu policzek. - Ja tylko... - Patrzyłam to na nią, to na cmentarz.. Tak dużo było tu ludzi... A teraz wszystko opustoszało. Słońce przygasło, widać było tylko dwie sylwetki noszące wodę, kwiaty i znicze. - Wiesz, ja...
  Nie potrafiłam wydusić z siebie żadnego odgłosu. Przecząco pokręciłam głową, odwróciłam się i zaczełam biec przed siebie, nie oglądając się do tyłu."

  Co ci zaszkodzi?
  http://pozwol-losowi-wybrac.blogspot.com/
  Sevi i Berry

  OdpowiedzUsuń
 70. Kara od urodzenia wiedziała, co musi zrobić. Wygrać Test. Na trening ma tylko dwadzeiscia trzy lata. Musi być doskonała.
  Dziewczyna dokładnie wie jak osiągnąć swój cel, ale na drodze do sukcesu stoi "fałszywa" przyjaźń, cholernie przystojny kujon i największy wróg.
  Czy uda jej się zwyciężyć? Czy życie mafijnej księżniczki jest dla niej odpowiednie? Co się wydarzy, kiedy w jej życiu zagości miłość i przyjaźń? Będzie gotowa ją zaakceptować?

  Zapraszam do mnie: nie-doskonala-doskonalosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 71. Zapraszam!
  http://worldofgratefulgirl.blogspot.nl

  Nowy dom, nowi członkowie rodziny, nowe miasto. Jak w tym wszystkim odnajdzie się siedemnastoletnia Rose? Co się stanie, gdy w ich domu zamieszka młodszy brat partnera jej matki? Czy spędzanie razem czasu, niewinne rozmowy będą oznaką tylko przyjaźni, czy może jednak czegoś więcej? Jak zareaguje Matt, gdy w życiu dziewczyny pojawi się ktoś inny? Tego wszystkiego dowiesz się czytając opowiadanie "For fear of the future".

  OdpowiedzUsuń
 72. Hey!
  Opowiadanie dopiero zaczęłam. Może ktoś znalazłby czas wpaść na mojego bloga i ocenić? Każdy komentarz jest dla mnie ważny i wezmę go pod uwagę.
  http://czlowiekniepokonanyjest.blogspot.com/

  Camila nie do końca odnajduje się w świecie i gubi się we własnych pragnieniach.
  Jej dotychczasowe przyjaźnie burzą się z dnia na dzień, a rodzina nie przejmuje się jej sytuacją.
  Nagle okazuje się, że nie wszyscy z jej otoczenia są tymi, za których się podają.
  Tajemnice i kłamstwa wychodzą na jaw.
  W pewnym momencie sama nie wie kim jest i komu może zaufać.
  Do tego dochodzą paranormalne zjawiska, których nikt nie umie wytłumaczyć.
  Czy tylko jej wydaję się, że inne istoty też żyją?
  Czy zdoła pokonać trud i dowiedzieć się prawdy o swojej rodzinie?
  Czy ufa odpowiednim osobom?
  Czy jej życie jest zagrożone?
  Kto jest kim?

  Zapraszam *-*

  OdpowiedzUsuń
 73. Witaj!
  Piszesz opowiadanie? Pragniesz mieć większe grono czytelników? A może prowadzisz katalog/ szabloniarnię/ ocenialnię i poszukujesz kogoś do pomocy? Chcesz się zareklamować?
  Dobrze trafiłeś! Szukam – Blogspot stoi otworem!
  Szukam – Blogspot to nowo powstały katalog wszelkiej maści katalogów, spisów, analizatorni, recenzowni, ocenialni, betowni, szabloniarni, zwiastunowni, stowarzyszeń i innych blogowych społeczności oraz samodzielny katalog opowiadań.
  Już nie musisz szukać w odmętach Imternetu odpowiedniego bloga, bo to wszystko jest teraz tutaj — w Szukam – Blogspot!

  sb--sb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 74. Serdecznie zapraszam na opowiadanie pt. 'MÓWIMY ŻYCZENIE DO SPADAJĄCEJ GWIAZDY'.
  Pozdrawiam,
  http://wzburzone-fale.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 75. Chciałabym poinformować, że jako iż zdecydowałam publikować jedynie Niezależność, zmieniłam adres bloga na niezaleznosc-hp.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 76. Może nie Twój klimat, ale zapraszam ;) choranamiloscdramione.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 77. Wybacz za nieogarnięcie, przegapiłam spamownik .3.

  Opowiadanie na: http://krwawy-kamien.blogspot.com/
  Nadszedł dzień, kiedy umierająca planeta oraz ludzkość dostają szansę na ratunek. Jednemu z doktorów udało się odkryć przepis na kamień filozoficzny. W tym wyniszczonym i niebezpiecznym świecie mężczyzna zbiera grupę ludzi, którzy będą w stanie zebrać dla niego odpowiednie składniki oraz z nimi wrócić. Zmagając się z wewnętrznymi konfliktami, grupa pokonuje kolejne przeszkody na ich drodze. Jednak w ich duszach zalęga się niepewność i na wierzch wychodzą niepokojące pytania. Wśród nich jest jedno, najważniejsze:
  Czy zdążą na czas?

  OdpowiedzUsuń
 78. Jestem nowa w blogosferze, postanowiłam spróbować swoich sił w pisaniu opowiadania. Wiem, że reklama dźwignią handlu, dlatego zostawiam swój komentarz. Jeżeli znajdziesz chwilę czasu, zapraszam. Piszę opowiadanie o Hermionie i Fredzie, a tu wstawiam krótki fragment prologu:
  Ale obiecałam. Obiecałam, że nikt się nie dowie. Że – tu głos jej się załamał – że nie odejdę. A odeszłam. Nie wiem, co było cięższe. Czy to, że złamałam czyjeś serce, czy to, że wiedziałam, że popełniam ogromny błąd, czy to, że zniszczyłam wszystko.
  Zapraszam na obiecalismy.blogspot.com
  Pozdrawiam, Meryem.

  OdpowiedzUsuń
 79. Być zwykłym człowiekiem - to odległe marzenie staje się dla młodej Penelopy mottem, dzięki któremu będzie w stanie przetrwać czas próby, jaki wyznaczyli jej Bogowie.
  Dręczona przez sny i wizję swojej niechybnej śmierci, ucieka przez wołaniami Najwyższych, którzy oczekują od niej czynów, jakich nie jest w stanie dokonać.
  Wplątana zostaje jednak w wojnę, którą wypowiedział sam Ares.
  I choć postanawia przywrócić swojemu życiu normalność zabraną przez jej matkę, Atenę, przeznaczenie wprowadza ją na zupełnie inną ścieżkę.
  Czy uda jej przezwyciężyć proroctwo i jak zakończy się wojna, której konsekwencje rozpoczną nową erę?
  http://granica-olimpu.blogspot.com/
  Pozdrawiam i zapraszam serdecznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 80. Możesz odejść, bylebyś zawsze był blisko...

  "Nie piszę po to, by się na ciebie złościć, za to, że mnie zostawiłeś. Nie, nie jestem aż taka szalona. Nie piszę, by użalać się nad swoją nieporadnością, bo jeśli, tak jak mi kiedyś obiecałeś stoisz gdzieś nade mną, doskonale wiesz, że sobie nie radzę. Nie piszę, po to, by zapewniać cię, że zawsze będę o tobie pamiętać. Nie. Nie po to. O tym doskonale wiesz.
  Piszę, byś wiedział, że byłeś tym jedynym, tym idealnym człowiekiem, na którego zawsze czekałam. Poznanie ciebie było najlepszym darem od losu, jaki ktokolwiek dostał i do tej pory nie mogę uwierzyć, tam na rogu wpadłam właśnie na ciebie. Tak bardzo cię kochałam.
  Tak bardzo wciąż cię kocham. I zawsze będę.
  Żałuję, że tak rzadko ci o tym mówiłam. Teraz mogę jedynie mieć nadzieję, że zawsze o tym wiedziałeś.
  Bo ja zawsze byłam pewna ciebie."

  Zapraszam na nowy, o niecodziennej formie, blog o niezwykłej miłości, stracie i godzeniu się z samotnością, która dotyka każdego.

  utraceni.blogspot.com

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 81. Graficzna Przystań poszukuje nowych grafików!! Więcej informacji na stronie graficzna-przystan.blogspot.com
  Serdecznie zapraszam!
  Calliste

  OdpowiedzUsuń
 82. Zapraszam na niezaleznosc-hp.blogspot.com na świeżo dodaną nowość :) mam nadzieję, że tutaj niedługo pojawi sie rozdział siedemnsty

  OdpowiedzUsuń
 83. Witaj! :)
  Serdecznie zapraszamy do Katalogu Kreatywność. Jest to zbiór opowiadań fantasy, fanfiction, obyczajowych oraz wielu innych.
  Pozdrawiam!
  http://katalogkreatywnosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 84. Witaj!
  Kathanna Lewis wraz ze swoimi towarzyszami ucieka jak najdalej od za-grożenia. Żyje w niespokojnych czasach... Czy ludzie, którym ufa są tego warci? Czym jest pchająca ją siła? Może to przeznaczenie, fatum, a może Boski plan? Na jej drodze wciąż pojawiają się rzeczy niewyjaśnione...
  Dlaczego ciągnie ją, by mimo wszystko odkryć prawdę? Ludzie szepczą o konflikcie zbrojnym na zachodzie. Wkrótce następuje eskalacja i porządek świata nie jest już taki sam. Czy Kath i jej towarzysze znajdą bezpieczną przystań daleko od monotonnych przyzwyczajeń? Czy główna bohaterka przeżyje wstrząs, gdy życie ukarze jeszcze ciemniejszą stronę?

  Kath Lewis chce opowiedzieć Ci historię o samotności, biedzie, niełatwych wyborach i trudnej miłości pośród gruzów starej rzeczywistości.

  Zapraszam do zostawienia swojej opinii w komentarzu.

  Kliknij i już teraz wejdź w ten świat - OCZY w OGNIU

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 85. Hej, kiedy pojawi sie nowosc? ;p tak w przyblizeniu?
  zapraszam w wolnej chwili na NIezaleznosc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hejka. Obecnie jeszcze nie wiem, kiedy wrzucę rozdział Alicji. Trochę zajmuje mi ogarnięcie pozostałych opowiadań. Teraz głównie publikuje na Wattpadzie: https://www.wattpad.com/user/AmnesiaParanoid
   Tam znajdziesz wszystkie historie plus zapowiedzi itd. W oczekiwaniu na rozdział Alicji zapraszam do przeczytania pozostałych moich opowiadań. ;)
   Buziaki :*

   Usuń